Toasty s pečenou hruškou a modrým sýrem

Tenhle recept našla moje kamarádka v časopise z Billy, a tak jsme se rozhodly ho vyzkoušet. Po pravdě, moc nadšené jsme z toho nebyly a tak přináším trochu upravenou a vylepšenou verzi. Navíc je i maličko zdravější :)

Když si chcete udělat dobrou svačinku.Ingredience:
(pro 4 osoby)
4 plátky chleba fitness
1 tvrdší hruška
50 g tučnějšího modrého sýra (Niva není úplně vhodná)
1 lžíce olivového oleje
1 lžička balsamickového octa
sůl
pepř
malá větvička rozmarýnu

Postup:
Hrušku nakrájíme na osm dílků.
V misce smícháme olej, ocet, sůl, pepř a pár lístků rozmarýnu. Vzniklou směsí potřeme hrušky.
Hrušky vyskládáme na plech vyložený pečícím papírem, a pečeme v předehřáté troubě (na 180°C) 15 - 20 minut, zkrátka dokud hrušky nezměknou.

Poté vezmeme fitness chleba, smočíme ho ve šťávě, která vytekla z hrušek, rozložíme ho na stejný plech. Na každý chleba dáme dva kousky hrušky a navrch trochu modrého sýra. Zapékáme tak 5 minut, dokud se sýr nerozteče.

1 komentář:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.